Харківський Автоцентр

Більше 30 років тому в Харкові був відкритий перший автосалон. Багато що за ці роки змінилося, але незмінним залишається те, що «Харківський Автоцентр» без перебільшення є одним з найбільш професійних і затребуваних автомобільних підприємств в регіоні, які надають повний спектр послуг з продажу та сервісного обслуговування.
Сьогодні «Харківський Автоцентр» відомий практично кожному автомобілісту нашого міста. Підприємство входить до складу Української автомобільної корпорації «УкрАВТО» і є офіційним представником в Харківській області автомобілів KIA, CHERY, LADA, ЗАЗ, I-VAN.
До послуг власників авто технічний сервісний центр, в якому висококваліфіковані фахівці за допомогою сучасного обладнання вирішать проблему будь-якої складності.
У «Харківському Автоцентрі» можна придбати і замовити будь-які, при цьому оригінальні запчастини та аксесуари до більшості автомобілів, експлуатованих в Україні.
Наші співробітники завжди раді клієнтам і докладуть максимум зусиль, щоб Ви були задоволені від придбання нового авто та подальшого обслуговування!