.

Автосервісний центр «Харківський Автоцентр» був першим автосалоном, який відкрив свої двері для клієнтів в місті Харків. За більш ніж 30 років на ринку нових автомобілів і сервісного обслуговування багато що змінилося, але незмінним залишається підхід до кожного клієнта «Харківського Автоцентру». Якість обслуговування, асортимент послуг, індивідуальний підхід і приналежність до Української Автомобільної Корпорації - гарантія того, що Ви точно залишитеся задоволені!

«ХАРКІВСЬКИЙ АВТОЦЕНТР» ПРОПОНУЄ:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:
Автомобілі KIA абсолютно заслужено користуються високим попитом у наших клієнтів. Така популярність обумовлена широким модельним рядом, якістю виконання, вибором комплектацій, на тлі привабливих цін. Ми запрошуємо Вас в автосервісний центр «Харківський Автоцентр», в якому представлений модельний ряд KIA: міський хетчбек Picanto, сімейство RIO (хетчбек, седан і версія Х), компактний Сeed (хетчбек, універсал і позашляхова версія X), а також кросовер Stonic і бестселер Sportage!
КРОСОВЕРИ CHERY І JETOUR:

Якщо Ви шукаєте доступний автомобіль, але, при цьому, не за всі гроші світу, і щоб «сидіти вище, і мати можливість з'їжджати з асфальту», автосервісний центр «Харківський Автоцентр» готовий запропонувати відмінний варіант. Будучи офіційним дилером автомобілів брендів Chery і Jetour, ми пропонуємо 5 моделей кросоверов Chery від «стартового» Tiggo-2 і до семимісного Tiggo-8, а також новинку - компактний кросовер Jetour X70. Але, на якому б варіанті ви не зупинилися, дизайн, приємні матеріали оздоблення, значний кліренс, і звичайно ж, гарантія, запропонує кожна з моделей!

АВТОБУСИ ZAZ І ТЕХНІКА LS TRACTOR:

Автосервісний центр «Харківський Автоцентр» експерт не тільки в продажу легкових автомобілів. Маючи статус офіційного дилера автобусної техніки, виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу, а також сільськогосподарської техніки LS Tractor, ми пропонуємо рішення для пасажирських перевезень, а також для агрофірм. Для роботи на приміських та міських маршрутах доступні автобуси малого класу ZAZ A08 і середнього класу ZAZ A10. Що ж стосується агробізнесу, пропонуємо широкий вибір моделей південнокорейських тракторів різних габаритів і різної потужності під широкий набір навісного обладнання.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

«Харківський Автоцентр» пропонує весь спектр послуг з ремонту автомобілів, включаючи технічне обслуговування, гарантійний та післягарантійний супровід. Завдяки оснащеності всім необхідним сучасним обладнанням, висококваліфікованим фахівцям і доступам до актуальних баз даних автовиробників, ми здійснюємо ремонт будь-якої складності. Діагностика, шиномонтаж, електрика, відновлення геометрії кузова, «малярка» і багато, багато іншого! Зрозуміло, що з гарантією!

Ми завжди Вам раді і докладемо максимум зусиль, щоб Ви були задоволені придбанням нового автомобіля і подальшим обслуговуванням!