Новини
05.07.2016

Інноваційний кросовер Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем червня в Україні!

Згідно з даними Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» кросовер Kia Sportage продемонстрував чудовий результат, ставши найбільш популярним автомобілем в Україні за результатами червня, в той час як бренд Kia увійшов до п’ятірки лідерів.

30.06.2016

«ФАЛЬКОН-АВТО» запрошує на Kia Драйв Тур 2016!

На початку липня стартує восьмий традиційний Kia Драйв Тур – захід для всіх, хто любить автомобілі, прагне особисто випробувати найбажаніші новинки бренду Kia та чудово провести час.

27.06.2016

Kia Motors посіла першу сходинку в рейтингу первинної якості автомобілів J.D. Power

Kia Sportage та Kia Soul були визнані найякіснішими автомобілями в своїх сегментах, в той час як Rio, Cerato та Sorento потрапили до трійки переможців в своїх категоріях

16.06.2016

Українець увійшов до п’ятірки кращих діагностів автомобілів KIA в світі

У Сеулі (Південна Корея) завершився всесвітній конкурс серед спеціалістів з діагностики автомобілів Kia Skill World Cup 2016. Українець Дмитро Лозянко посів 4 місце серед 56 учасників з 45 країн!

14.06.2016

Kia наближує фанів до ЄВРО-2016 за допомогою турніру з міні-футболу та нової кампанії в соціальних мережах

Під час Чемпіонату Європи з футболу UEFA EURO 2016 компанія Kia Motors Corporation проведе ряд цікавих заходів, що дозволять вболівальникам з усього світу ще глибше поринути в атмосферу спортивного свята, а багатьом з них на власні очі побачити у грі найбільш знаних футболістів.