Новини
24.02.2012

Фестиваль Жіночих Автомобілів триває!

В дилерській мережі УкрАВТО стартувала сьома щорічна всеукраїнська акція - Фестиваль Жіночих Автомобілів. В цьому році головним лейтмотивом Фестивалю став слоган «Автомобіль – запорука твого успіху!». Відповідно до концепції Фестивалю, за мету акції поставлено зробити якомога більше українських жінок по-справжньому успішними леді.

23.02.2012

ЗАЗ Sens - відтепер у кузові хетчбек!

Оптимальне співвідношення «ціна - якість» завжди було, є і буде основним критерієм при виборі автомобіля. Прекрасний тому доказ - автомобіль ЗАЗ Sens: завдяки оптимальному балансу якості, надійності та доступної ціни Sens міцно утримує лідируючі позиції в сегменті масових авто.

22.02.2012

«Сервіс в кредит» - просте і доступне рішення від Банку Руский Стандарт

Система «Експрес Кредит» піклується не лише про розширення можливостей своїх клієнтів для придбання власного автомобіля. Вона також надає доступні кредитні умови для вдосконалення і ремонту авто незалежно від наявності необхідних засобів у його власника.

21.02.2012

Обережно! Ціни падають!

До «-» 10 000 гривень на модельний ряд СHERY

21.02.2012

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» закінчила рік з прибутком.

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» підвела підсумки страхової діяльності за минулий рік, за результатами якого, чистий прибуток склав 8 738,0 тис.грн.