Новини
12.03.2019

Весняний сервіс у Харківському Автоцентрі

Весняний сервіс від УкрАВТО
У "Харківському Автоцентрі" стартує сервісна акція "Весняний сервіс від УкрАвто". Відповідно умов акції у термін проведення кожному клієнту надається можливість провести наступні види робіт за спеціальною акційною ціною від 282 грн. з ПДВ (за один окремий вид робити), та замовити додаткові види роботи з технічного обслуговування чи ремонту автомобілів зі знижками до 15% на послуги та до 20% на запасні частини (в залежності від бренду) якщо така необхідність буде виявлена в процесі виконання діагностичних робіт (за виключенням регламентного ТО).
Акція діє: 11.03.2019 до 12.05.2019
Види робіт зі спеціальною акційною ціною:
Шиномонтаж від 282 грн. з ПДВ, включає в себе:
Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини в яких є потреба у використанні під час викинання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.
Комплексна діагностика за 282 грн. з ПДВ, включає в себе:
а) діагностика ходової частини та рульового управління
б) діагностика гальмівної системи
в) діагностика рівня технічних рідин
г) діагностика електронних систем автомобіля*
* -  дана послуга дійсна для брендів Opel, Chevrolet, KIA, ZAZ, Chery, ВАЗ. На інші бренди автомобілів – за наявності технічної можливості АСП у проведення такої операції. На інші бренди за наявності технічної можливості АСП у проведенні такої діагностики
Детальні умови акції у консультантів з сервісу або за тел.(067) 550-84-54. термін дії акції з 11.03.2019 р. до 12.05.2019 р.