Про компанію

ТОВ «Харківський Автоцентр» створене на базі ХХРП «ЗАЗ-Сервіс» ЗАТ ЗАЗ з метою надання послуг авто сервісного обслуговування жителів м. Харкова та області, сьогодні є одним з лідерів сервісного обслуговування автомобілів «Chevrolet», «ЗАЗ», «Chery», «LADA» та комерційної техніки «ТАТА», «JAC», «I-VAN».

ТОВ «Харківський Автоцентр» надає можливость вибору комплектації вибраної моделі та кольору зі складу підприємства.

З метою задоволення попиту та потреб покупців на підприємстві діють форми придбання автомобілів в кредит, лізинг та по програмі «АвтоТак».

В приміщенні автосалону відвідувачі можуть отримати інформацію про автомобілі, які випускаються ЗАТ «ЗАЗ», перспективні моделі, які повинні поступити в продаж в найближчий час, отримати кваліфіковану консультацію та пораду, а також оформити замовлення.

До послуг власників автомобілів існує технічний сервісний центр з сучасним обладнанням, в якому досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. Автомагазин, забезпечен запчастинами для автомобілів ЗАЗ, Chevrolet, Chery, Лада та комерційної техніки в асортименті.

Співробітники Харківського Автоцентру завжди раді своїм кліентам та прилагають максиму зусиль, щоб Ви були задоволені від придбання нового авто та подальшого обслуговування!

0                                       0

0